Boek
Nederlands

De Jasmijnvilla

Elena Conrad (auteur), Michel Bolwerk (vertaler)
Heerlijke familiesaga aan de Italiaanse kust, voor lezers van Santa Montefiore en Nicky Pellegrino.

Giulia krijgt verrassend nieuws uit Italië: ze erft de prachtig geel geverfde villa inclusief jasmijn- en olijfboomgaard van haar Italiaanse grootvader. Dus vertrekt ze meteen naar de Ligurische kust, de plek waar haar moeder is opgegroeid en waar ze al snel wordt betoverd door de ongelof
Onderwerp
Ligurië
Titel
De Jasmijnvilla
Auteur
Elena Conrad
Vertaler
Michel Bolwerk
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Duits
Oorspr. titel
Der Jasminblütengarten
Uitgever
Amsterdam: HarperCollins, 2022
302 p.
ISBN
9789402709476 (paperback)